facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Vatan Haini olarak gündeme gelen dizinin isminde son olarak Vatanım Sensin'de karar kılındı. O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 7. bölüm 2. fragmanı 8 aralık yayınlandı. Ölmez Hasan ile silahlar karşılığında anlaşan Tevfik Cevdet'e hiç beklemediği bir oyun oynar. Silahları bulmak için çıktığı bu yolda Cevdet tuzağa düşer. Cevdet kendisine kurulan bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Cevdet ve birliğine dait bir haber alınamazken gelen kötü haber herkesi derinden etkiler. Hastaneye getirilen ağır yaralı Albay Cevdet mi?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti