facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı özeti:

Vatan Haini olarak gündeme gelen dizinin isminde son olarak Vatanım Sensin'de karar kılındı. O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in ilk tanıtım fragmanı 24 kasım perşembe akşamı yayınlandı. Vatan Haini Cevdet'i hedef alan yangın Azize ve ailesini derinden etkiler. Azize'nin yıllardır bir arada tutmak istediği ailesi dağılmak üzeredir.Cevdet önemli bir karar alır ve kendi hayatı pahasına ailesini yanına yani Yunan konağına getirir.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 5. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 5. Bölüm Fragmanı özeti