facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 47. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Cevdet'in vurarak öldürdüğü Dağıstanlı sonunun yakın olduğunu düşünerek bir mektup bırakmış ve Filipos'a göndermişti. Filipos okudğu mektupta Cevdet'le ilgili gerçekleri öğrenir fakat emin olmadığı için bu bilgiyi doğrulamak ister. Kızlar Azize'nin kalması için uygun bir yer bulur. Aleksi'nin Mehmet bebeği bulup satma çabası olduğundan haberleri yoktur. Hilal ve Leon artık Aleksi'nin niyetinin farklı olduğunu düşünmektedir.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 47. bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: vatanım sensin 47. bölüm fragmanı izle, vatanım sensin yeni sezon fragman, vatanım sensin fragman, Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı özeti