facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı özeti:

Vatan Haini olarak gündeme gelen dizinin isminde son olarak Vatanım Sensin'de karar kılındı. O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in ilk tanıtım fragmanı 17 kasım perşembe akşamı yayınlandı. Cevdet silahların yerini bir an önce bulmak ve Yunanlılar ele geçirmeden önce Türk Ordusuna vermesi gerekmektedir. Cevdet silahları bulamadığı takdirde Anadolu'nun geleceği tamamen silahlara bağlıdır.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 4. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı özeti