facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 39. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Seher'i geri alan Dağıstanlı Başdeğirmen'deki isyanı bastırmış muzaffer bir komutan edasıyla çiftliğe geri dönmüştür. Fakat Azize ve diğer kadınlar düşmanın elindedir. Filipos her hamlesi boşa çıkınca milli mücadeleye büyük bir darbe vurmak için Sadrazam Ferit Paşa'yı İzmir'e çağırır. Kibrinden gözü kararan Dağıstanlı Cevdet'ten Ferit Paşa'yı öldürmesini ister. Bir yanda Ankara bir yanda Dağıstanlı arasında kalan Cevdet nasıl bir karar alacak?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 39. bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: vatanım sensin 39. bölüm fragmanı izle, vatanım sensin yeni sezon fragman, vatanım sensin fragman, Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı özeti