facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 39. bölüm 2. fragmanı sitemize eklenmiştir. Seher'i geri alan Dağıstanlı Başdeğirmen'deki isyanı bastırmış muzaffer bir komutan edasıyla çiftliğe geri dönmüştür. Fakat Azize ve diğer kadınlar düşmanın elindedir. Filipos her hamlesi boşa çıkınca milli mücadeleye büyük bir darbe vurmak için Sadrazam Ferit Paşa'yı İzmir'e çağırır. Kibrinden gözü kararan Dağıstanlı Cevdet'ten Ferit Paşa'yı öldürmesini ister. Bir yanda Ankara bir yanda Dağıstanlı arasında kalan Cevdet nasıl bir karar alacak?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 39. bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: vatanım sensin 39. bölüm 2. fragmanı izle, vatanım sensin yeni sezon fragman, vatanım sensin fragman, Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti