facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 38. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Kerim'i vuran Azize elini kana bulamış ve Cevdet'ten kurtulmayı başarmıştır. Azize öyle bir boşluğa düşmüştür ki işlediği suç yüzünden kendisiyle imtihan vermektedir. Rusların silahları Yunanlara değil de Türklere vermesi Filipos'u oldukça sinirlendirir. 


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 38. bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Mine ayaz

Azize kendisine tecavüz eden yüzbaşıyı öldürsün. Cevdetin karşısına çıkmamak için bir neden kalmamış olur. Sonra cevdetin emireri bebeği saklamış olsun ve bebek onun sayesinde bulunsun . Milli mücadele ve türk ordusunun başarıları gösterilsin.


Anahtar kelimeler: vatanım sensin 38. bölüm fragmanı izle, vatanım sensin yeni sezon fragman, vatanım sensin fragman, Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı özeti