facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 38. bölüm 2. fragmanı sitemize eklenmiştir. Kerim'i vuran Azize elini kana bulamış ve Cevdet'ten kurtulmayı başarmıştır. Azize öyle bir boşluğa düşmüştür ki işlediği suç yüzünden kendisiyle imtihan vermektedir. Rusların silahları Yunanlara değil de Türklere vermesi Filipos'u oldukça sinirlendirir. 


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 38. bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: vatanım sensin 38. bölüm fragmanı izle, vatanım sensin yeni sezon fragman, vatanım sensin fragman, Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 38. Bölüm 2. Fragmanı özeti