facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı özeti: O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 36. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Hilal'in ortalıktan kaybolması İzmir'in ve Dağıstanlı'nın çiftliğinin karışmasında büyük etken olur. Tevfik'le yüz yüze gelen Azize kızının hayata tutulması için kendisini büyük bir tehlikeye atar. Cevdet hem kızını bulmak için hemde Ankara'yla zıtlaşan Dağıstanlı'yı kontrol etmek için büyük çaba harcar.
Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 36. bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: vatanım sensin 36. bölüm fragmanı izle, vatanım sensin yeni sezon fragman, vatanım sensin fragman, Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı özeti