facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti: O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 35. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Filpos'un milli mücadeleye yaptığı darbe Dağıstanlı ile meclise davet ettiği efeler arasında büyük bir gerilime sebep olmuştur. Cevdet'in hayatını kurtaran Azize ihanetle suçlanırken büyük bir teste tabi tutulur. Cevdet milli mücadelenin zarar görmemesi için yine büyük bir savaş verecektir.
Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 35. bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti