facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı özeti: O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 34. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Cevdet yine akıllıca bir hamle yaparak Ankara'ya kurulan kumpası boşa çıkarmış ve Filipos'u Yunan ordusundaki görevine tekrar geri döndürmeyi başarmıştır. Fakat daha büyük bir problem vardır ki artık Dağıstanlı Cevdet'in gerçek kimliğinden habersiz olduğu için baş düşmanı haline gelmiştir.
Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 34. bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: vatanım sensin 2. sezon fragmanı, vatanım sensin yeni sezon fragman, Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı özeti