facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı 1 Haziran Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 30. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 1 haziran 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Yaşnan katliam emrinin bizzat babasının fikri olduğunu öğrenen Leon bu gerçek karşılığında Hilal'ın hayatıyla tehdit edilir. Leon Hilal'in hayatı için susmak durumunda kalır.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı 1 haziran Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 30. Bölüm 2. Fragmanı özeti