facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 29. bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 25 mayıs 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Yaşnan katliam emrinin bizzat babasının fikri olduğunu öğrenen Leon bu gerçek karşılığında Hilal'ın hayatıyla tehdit edilir. Leon Hilal'in hayatı için susmak durumunda kalır.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı özeti