facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı 18 Mayıs Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 28. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 18 mayıs 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Misaki Milli kararların mecliste onaylanmasından sonra büyük bir mağlubiyet yaşayan Charles, Kumandan Vasili ile iş birliği yaparak gizli bir operasyon yürütür. 


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı 18 mayıs Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

On numara dizi helal


Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 28. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 28. Bölüm Fragmanı özeti