facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 27. bölüm 2. fragmanıyayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 11 mayıs 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Meclisin toplanmasına az bir zaman kala Rıza Bey'in yeniden vatanperlerin arasında yer alması için Cevdet görevlendirilir. Azize'de artık Tevfik için önemli bir casustur. Tutuklanan Leon askeri mahkemeye çıkarılır. Leon infaz edilecektir. Hilal bu infazı durdurmak için elinden geleni yapar.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 27. Bölüm 2. Fragmanı özeti