facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı 4 Mayıs Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 26. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 4 mayıs 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Meclis'i Mebus toplanacak ve tarihi bir olay olan Misak'i Milli kararları alınacaktır. Cevdet ve Yakup tesiri kuvvetli Mebus Rıza Bey'in güvenliğinden sorumludur. Bu zorlu görevde Kara Fatma'da onlara büyük destek sağlar.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı 4 mayıs Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 26. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 26. Bölüm Fragmanı özeti