facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı 27 Nisan Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 25. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 27 nisan 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Cevdet Sivas'tan gelen haberle Mill Mücadele'nin seyrini değiştirecek bir adım atar. Eşref Paşa'nın sakladığı silahlar Kuvva-i Milliye Ordusu Batı Anadolu Komutanı Ali Fuat Paşa’ ulaştırılması gerekmektedir. Fakat her taraf Yunan askeri kaynarken bu neredeyse imkansızdır. Cevdet bu zor görevi yerine getirebilecek mi?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı 27 nisan Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 25. Bölüm 2. Fragmanı özeti