facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı 20 Nisan Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 24. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 20 nisan 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Cevdet Sivas'tan gelen haberle Mill Mücadele'nin seyrini değiştirecek bir adım atar. Eşref Paşa'nın sakladığı silahlar Kuvva-i Milliye Ordusu Batı Anadolu Komutanı Ali Fuat Paşa’ ulaştırılması gerekmektedir. Fakat her taraf Yunan askeri kaynarken bu neredeyse imkansızdır. Cevdet bu zor görevi yerine getirebilecek mi?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı 20 nisan Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 24. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 24. Bölüm 3. Fragmanı özeti