facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı 13 Nisan Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 23. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 13 nisan 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Cevdet Eşref Paşa'dan geriye kalan pusulada ne yazdığını ve kimin elinde olduğunu bulmak ister. Tevfik ise Cevdet'le ilgili gerçekleri öğrendiğinden bu kozu en iyi şekilde kullanmak ister. İngiliz ajanı Charles yeni planlar peşindedir.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı 13 nisan Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum meric.ozcan

cevdet.biraz.sir.verir.insan.esine.aslan.gibi.kukremen.lazimdi.es.verilirmi.bir.kansiza.deli.ol.deli.ol.deli.yurek.ol

yorum meric.ozcan

ah.azize.ne.yaptin.ulan.tefik.sana.kafa.atasim.geliyor.soyle.iyi.bir.kafa.vurmak.sart.sana


Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 23. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 23. Bölüm Fragmanı özeti