facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı 6 Nisan Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 22. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 6 nisan 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Leon'un vurulmasıyla birlikte yeni bir ilişkinin başlangıcının temeli atılır. Hilal ilk kez duygularını bu kadar açığa çıkarır. Tevfik'in haince Eşref Paşa'yı öldürmesi sonucunda Azize'ye çok önemli bilgilerin yazıldığı bir mektup gelir. Azize öğrendiği gerçeklerden sonra Cevdet'i affedecek mi?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı 6 nisan Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı Yorumları (5)
yorum İsimsiz

Artık heyecanimiz Kaçmaya başladı Tevfik in entrikalari dizi takipçilerini azaltacaktır bu gidişle bilgilerinize

yorum Gül

cevdet tefiki öldürdümü?

yorum Mustafa Köroğlu

Hemen hemen. Bir güne bir bölüm izliyoruz. Çok yavaş ilerliyor. Biraz konu değişmesinde fayda vardır. Heyecanımız yavaş yavaş kayboluyor.

yorum İsimsiz

Cok guzel hakketen ama cok gec ireliliyo

yorum İsimsiz

Bu diziyi çok severek izliyorum ama çok yavaş ilerliyo kalbim kasılıyo yeter diyorum artık


Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 22. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 22. Bölüm Fragmanı özeti