facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 21. bölüm 2. fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 30 mart 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında.Cevdet bir yana ingiliz ajanı Charles'in türlü komplolarıyla uğraşırken diğer yanda Leon'un hayatına kast eden Hilal ve Kemal'i korumaya çalışır. Eşref Paşa hala hayatta olduğunu bir şekilde gösterirken Cevdet vatanın bir kez daha düşmana satılmaması için Eşref Paşa'ya engel olmak ister.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti