facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 23 mart 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında.İzmir'de bir direniş başlatmak için kadınlara önderlik yapan Azize konuşma yapmak için kürsüye çıktığı sırada bomba patlar. Bu saldırıda bir çok ailenin canı yanar. Türkler hiç olmadığı kadar zaiyat verir. Cevdet ailesine yardım eli uzatır. Hilal saldırıdan sorumlu tuttuğu Leon'u öldürecek mi? Bu saldırının altında yatan gizli gerçek ne?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti