facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 16 mart 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Yunan ve Türk halkının gözü önünde Eşref'i vuran Cevdet Generallik rütbesiyle ödüllendirilir. Bu esnada gizli emelleri olan bir İngiliz ajanının İzmir'e geldiği haberi duyulur. Cevdet ve Yüzbaşı Yakup bu gizli ajanın planlarını ortaya çıkarmak için uğraşırken çok da fazla zamanları yoktur. Eşref Paşa'nın yaşadığını öğrenen Azize kadınları direniş için ayaklandırır.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti