facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı 9 Mart Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 18. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 9 mart 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Cevdet geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Cevdet vazifesine geri dönebilmek için Eşref Paşa'yı Yunanların eline teslim etmiştir. Fakat Yunanlar Cevdet'e hala güven duymamaktadır. Cevdet'in vazifeye geri dönebilmesi için Yunanlıların isteği üzerine Eşref Paşa'yı meydanda vurması gerekmektedir. Cevdet'in göreve geri dönmesi Mustafa Kemal Paşa için elzem bir durum olduğundan zor bir kararın eşiğindedir.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı 9 mart Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 18. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 18. Bölüm 3. Fragmanı özeti