facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı 9 Şubat Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 15. bölüm fragmanı dizi biter bitmez sitemize eklenecektir. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 9 şubat 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Cevdet sonunda silahların yerini bulur ve Tevfik'i de ele geçirir fakat Eşref Paşa'da oradadır. Tevfik söylediği yalanlarla kendini savunmayı bilir. Ölümden kıl payı kurtulan Tevik başına türlü dertler açar. Cevdet Mustafa Kemal'den gelen teklife ne cevap verecek?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı 9 şubat Perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Vatanım Sensin, Vatanım Sensin fragmanı, Vatanım Sensin yeni bölüm, Vatanım Sensin 15. bölüm fragman, Vatanım Sensin fragmanı izle, Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı özeti