facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 9 şubat 2017 perşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Cevdet sonunda silahların yerini bulur ve Tevfik'i de ele geçirir fakat Eşref Paşa'da oradadır. Tevfik söylediği yalanlarla kendini savunmayı bilir. Ölümden kıl payı kurtulan Tevik başına türlü dertler açar. Cevdet Mustafa Kemal'den gelen teklife ne cevap verecek?


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti