facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümü ile 2 şubat 2017 PErşembe akşamı Kanal D ekranlarında. Yıldız annesinin sözünü dinleyip Mustafa Sami ile evlenecek mi? Leon Yıldız'ın evlenmesine göz mu yumacak? Cevdet aradığı haini sonunda bulur. Cevdet bir an önce silahları ele geçirmek zorundadır.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. Fragmanı özeti