facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yunanların cephaneliğini patlarak zafet elde eden Cevdet için her şey yolunda gitmez çünki Ölmez Hasan'ın yakalanması işleri değiştirir. Leon Cevdet'le ilgili şüphelerini Vasili'ye söyler. Vasili Cevdet'ten şüphelenmeye başlamıştır. Cevdet Ölmez Hasan'dan silahların yerini öğrenmeye çalışırken Ölmez Hasan kimliğini deşifre etmekle tehdit eder.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti