facebook twitter Google Plus
Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in 10. bölüm fragmanı 29 aralık yayınlandı. Yunanların cephaneliğini patlarak zafet elde eden Cevdet için her şey yolunda gitmez çünki Ölmez Hasan'ın yakalanması işleri değiştirir. Leon Cevdet'le ilgili şüphelerini Vasili'ye söyler. Vasili Cevdet'ten şüphelenmeye başlamıştır. Cevdet Ölmez Hasan'dan silahların yerini öğrenmeye çalışırken Ölmez Hasan kimliğini deşifre etmekle tehdit eder.


Vatanım Sensin dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Vatanım Sensin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Vatanım Sensin 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti